ЗАВРШНИ ИСПИТ 2019

Важно обавештење за ученике:

- завршни испит из српског језика је 17.06.2019. у 09:00, из математике је 18.06.2019. у 09:00,а комбиновани тест је _19.06.2019._у 09:00.
- дозвољени прибор за ученике: ЗА СРПСКИ/МАТЕРЊИ ЈЕЗИК И КОМБИНОВАНИ ТЕСТ – графитна и плава хемијска оловка, гумица, ЗА МАТЕМАТИКУ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар;
- сва три дана када ученик полаже завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом и уписаним идентификационим бројем ученика;
- у просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју са Јединственог списка ученика;
- сва три дана ученици обавезно треба да дођу у школу у 8:15 на кратак састанак са одељенским старешином пре него што буду распоређени у просторије где ће полагати завршни испит;
- од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

Пробни завршни испит - АПРИЛ 2019

Ученици ће током два дана радити три теста ‒ 12. априла 2019. године у 12:00 ‒ тест из математике, а 13. априла 2019. године у 9:00 – тест из српског, односно матерњег језика и комбиновани тест у 11:30, са паузом од пола сата између два двосатна термина.

On-line тестови

На сајту http://srednjeskole.edukacija.rs/testovi-za-malu-maturu ученици могу решавати тестове за припрему мале матуре (тестови из српског језика, математике и комбиновани тест).

Тестови са претходних завршних испита

Тестови

Ovo je Naslov. Kliknite na tekst da ga promenite.

Ovo je Paragraf, podnaslov ili kratki opis. Prikazuje se kao kratka informacija na stranicama gde postoje više različitih sadržaja. Kako biste dodali novi ili promenili ovaj tekst samo kliknite na tekst ili u meniju "Opcije" izaberite “Promeni tekst sa editorom”.

Ovo je Naslov. Kliknite na tekst da ga promenite.