ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА 2016-2017.

Општинско такмичење из ТиИО 11.03.2017. - БИЛТЕН

Audience

Меморијални квиз

Меморијални квиз ''Шта знаш о Ромулијани'' и ове године је одржан у ОШ ''ЉубаНешић'' у петак 9.6.2017.Квиз је намењен ученицима петог разреда основних школа сатериторије града Зајечара. Ове године такмичиле су се екипе из пет школа: ОШ ''ЉубаНешић'', ОШ ''Ђура Јакшић'', ОШ ''Хајдук Вељко'', ОШ ''Десанка Максимовић'' и ОШ ''ЉубицаРадосављевић Нада''.Победничке екипе, као и све остале такмичарске екипе, добиле судипломе и захвалнице за учешће на квизу, као и пригодне поклоне, које су им обезбедилиНародни музеј Зајечар, Установа Центар за културу и туризам ''ЦЕКИТ'' Зајечар и ГрадЗајечар.Нашу школу предствљале су ученице петог разреда Марија Петковић и КатаринаАнђелковић које су освојиле 2.место.