ЕКСКУРЗИЈА

31.марта и 1. априла ученици осмог разреда су ишли на последњу заједничку екскурзију у овом саставу.Релација је била Зајечар – Авала – Београд – Нови Сад – Сремска Каменица – Сремски Карловци – Зајечар. По изузетно лепом времену, ученици су обишли Споменик незнаном јунаку и Авалски торањ, Калемегдан, музеј Николе Тесле, Ботаничку башту, шетали Кнез Михајловом улицом у Београду. Ноћење је било у строгом центру Новог Сада. Другог дана посетили смо кућу Јована Јовановића Змаја, обишли Петроварадин, уживали у шетњи улицама Новог Сада и, на крају, обишли Сремске Карловце и знаменитости које нам тај град нуди.

И ова екскурзија, као и оне из претходних разреда, је успомена на заједничке школске дане.

Одељењске старешине осмака