ДАН НАУКЕ

13. 11. 2017. године ученици четвртог разреда издвојеног одељења у Лубници учествовали су први пут на Дану науке у матичној школи. Дан науке имао је тему У свету боја. Ученици четвртог разреда из Лубнице припремили су занимљиву причу о бојама у картама. Посетиоци су имали прилику да се упознају са француским, италијанским картама и картама „ Мађарицама“. Поред приче о кратама, посетиоци су имали прилику да на штанду четвртака из Лубнице осмисле боје за своје карте. Прегршт радова који су остали на крају манифестације говоре о томе да је посетиоцима тема била интересантна. Ученици су презадовољни својим учешћем на Дану науке, а похвале имају и за друге излагаче, које су имали прилике да обиђу.