ДЕЧЈА НЕДЕЉА

02.-06.10.2017.
Дечија недеља је била пуна разних дешавања, тако да је сваки дан доносио деци пуно лепих утисака. Мото Дечије недеље је био ''Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета''. Активности су се одвијале по унапред утврђеном плану, и то Понедељак – одлазак на Краљевицу; Уторак – израда плаката на дату тему и гледање представе ''Свет у боји дуге''(у школи); Среда - Гости из вртића ''Љиљан''- деца и васпитачи овог Вртића су се овог дана дружила са нама- уз песму, игру и размену поклончића; Четвртак - организовање радионоце ''Цртајмо заједно'' са родитељима, бакама, сестрама, и другим рођацима – у забавишту. Веома лепа активност, уз пријатну атмосферу и фотографисање на крају (''породични фото''); Петак – Шетња по граду у костимима- у дану за маскенбал посетили смо пијацу, музеј и библиотеку и у центру града делили ''лепе'' поруке одраслим пролазницима.