ПОСЕТА СЕОСКОМ ДОМАЋИНСТВУ 25.05.2017.

Деца припремне предшколске групе, првог и трећег разреда провела су један лепи део дана упосети породици Ђеспановић из Лубнице. Најмлађи домаћин, Немања Ђеспановић, био је тога дана и водич до своје куће, која се налази на два и по километра од школе. Стаза- не баш кратка,али је сваки умор био отклоњен прелепим окружењем, зеленилом и цветним ливадама наткривеним плавим небом. Дочекали су нас пријатни домаћини, Немањини родитељи и бака, који одржавају читаво велико домаћинство од 43 грла, неколико оваца, свиња, кокошака... Деца су имала прилике да чују разне занимљивости о тим животињама. Свима су најзанимљивији били младунци, чак смо и кумовали телету старом три дана. Поносно ће носити име Милкица. Да бисмо имали снаге да се вратимо у школу, домаћини су нам припремили богато освежење, грицкалице, колаче, сок и кафу.
Још једном се захваљујемо на гостопримству срдачним домаћинима, породици Ђеспановић.