Представљање ученика - Нађа Станковић

Зовем се Нађа Станковић и ученица сам VI3 разреда. Каратеом се бавим од своје шесте године. Почела сам из хобија, али временом је карате постао неизоставни део мог живота.За укупно шест година активног тренирања освојила сам велики број признања. Од своје десете године носилац сам црног појаса – први дан, власница укупно 164 медаљe, од којих су 134 златне, као и 18 пехара. Године 2014. постала сам европски првак на такмичењу у Араду у Румунији, што сам потврдила 2016. године. Државни сам првак у Martial Art-у и освајач светског купа у апсолутној категорији.

Моји планови за будућност су и даље исти: побољшати себе кроз мало здраве конкуренције, тренирати истим жаром као и до сада и, надам се, освајати још доста признања.

Свакоме бих препоручила да се бави каратеом, што због добробити за цео организам, тако и због ширења познанстава и спортског духа.