САЈАМ КЊИГА У БЕОГРАДУ

22. 10. 2017.године, ученик четвртог разреда из издвојеног одељења у Лубници, Немања Ђеспановић обишао је Сајам књига у Београду. Немањи је ово био први одлазак у Београд, па је узбуђење било тим веће. У аутобусу ка Београду упознао је другове и другарице, петаке, из матичне школе и лепо се са њима дружио. Огромна хала Сајма изазвала је право одушевљење, а бројни штандови препуни књига ставили су Немању на велике муке. Коју књигу одабрати? Одлука није била лака, и Немања је своју библиотеку обаогатио за два наслова. Имао је времена да сиђе до реке Саве, погледа мостове, као и бродове који су пловили или били привезани за обалу.Поподне у тржном центру је такође било прави доживљај за Немању. У Лубницу се вратио пун утисака, са жељом да и идуће године обиђе ову значајну манифестацију.