Српски језик и књижевност

Угледни час српског језикаи ликовне културе

Прилог

Посета малишана из вртића “ЉИЉАН”

Прилог

Читајмо гласно

У нашој школи 28. 2. 2024. године обележен је Национални дан књиге учешћем у акцији Друштва школских библиотекара ,,Читајмо гласно".Да су савладали читање, показали су ученици I 2 Вукашин Илић и Маша Здравковић, учитељице Јелене Василијевић. На енглеском језику читалe су ученице Маша Младенов и Николина Алексић из одељења IV 2, наставнице Нине Јанковић. Дијалог на енглеском језику настављен је у одељењу VII 2 између Ангелине Поповић, Ђурђине Дуцић и Дуње Цокић, наставника Предрага Цокића.Ученице наставнице Александре Солдо, Сашка Јоновић и Анђела Стевановић, прочитале су омиљене делове ,,Малог Принца". Ученици 8-1 Јулија Најдановић, Мартин Милетић, као и ученици 8-3, Зоран Илић и Филип Филиповић, наставнице Иване Здравковић, читали су стихове Мирослава Антића.Читајте, читајте гласно... Читање је путовање!

Видео запис