Учење на даљину

Од 17.3.2020. одвија се учење на даљину. Ученици, њихови родитељи и учитељица првог разреда прате тв часове. Одлично је што су ,1. недеље , тв часови показивали наставне садржаје које смо већ учили . Ученици су то препознали и знали су одговоре на постављена питања , што је заиста допринело развоју ученичког самопоуздања.У току протекле недеље , у комуникацији преко одељењске вибег групе прослеђено 265 ученичких радова. То су урађени задаци са тв часова и задаци које су ученици добијали по мојим упутствима и смерницама за рад.Извршена је и корелација неких наставних предмета ( српски језик, музичка култура ,свет око нас и ликовна култура ) , па су на пример песмицу Киша пада преписали писаним словима ћирилице, илустровали, сазнали и неке карактеристике пролећа и научили да певају.ПРВАЦИ СУ ПОКАЗАЛИ ДА СУ ИЗУЗЕТНО ОДГОВОРНИ ,ВРЕДНИ и ДА СЕ ДОБРО СНАЛАЗЕ. У овоме је веома важна и помоћ родитеља , што свакако имају.

Похвала за ученике и родитеље.Чувајте се и останите ЗДРАВИ!